REXON SECURITY plus s.r.o.

PCO

Jak PCO funguje

Při vyhlášení poplachu může PCO vyslat vlastní zásahovou jednotku, která v případě narušení objektu zabrání vzniku škod a identifikuje pachatele. Zároveň zavolá policii a kontaktuje majitele objektu. V případě potřeby (požárního poplachu) kontaktuje IZS.

Detektor pohybu a tříštění skla

Nejen že střeží pohyb v místnosti, ale dokáže i rozpoznat zvuk rozbití skla. Vyvolá tak poplach dříve, než se zloděj dostane do objektu rozbitým oknem.

Detektor pohybu a tříštění skla

Nejen že střeží pohyb v místnosti, ale dokáže i rozpoznat zvuk rozbití skla. Vyvolá tak poplach dříve, než se zloděj dostane do objektu rozbitým oknem.

Pohybový detektor

Sleduje pohyb v místnosti, a to až do 12 m. Když je objekt zajištěný a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor však lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla.

Detektor otevření

Hlídá dveře, a pokud dojde k otevření při zajištěném stavu objektu, vyvolá poplach. Odstraší tak zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

Ústředna

Vyhodnocuje informace z detektorů nebo reaguje na požadavky uživatele. Na základě toho vykoná akci od předání informace o poplachu po ovládání zařízení nebo spotřebičů v domě.

Klávesnice

Slouží ke snadnému ovládání systému pomocí segmentů a jejich principu semaforu. Od zajištění a odjištění až po ovládání zařízení nebo spotřebičů. V menu na disleji lze navíc spravovat uživatele v systému..

Klávesnice

Další klávesnicí v systému je možné ovládat jednotlivé části objektu. Můžete tak komfortně ovládat EZS z více míst.

Venkovní siréna

Hlasitě upozorní okolí o narušení objektu. Kryt sirény si můžete vybrat ve více provedeních, například v nerezu. Slouží také jako dobrý odrazující prvek proti zlodějům.

Interiérová siréna

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Kromě toho může plnit funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

Kouřový detektor

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu a varuje vás ještě před tím, než požár vypukne. Detektory mají také zabudovanou sirénku pro lokální signalizaci.

Videoverifikační IP kamera

Je propojena s alarmem a z každé události automaticky vytváří minutový záznam, který je dostupný v aplikaci EZS.

Vzorová instalace

Podobně můžete mít i Vy střežené svůj byt, kancelář, dům, sklad,…

Prvky je potřeba instalovat dle dispozic střeženého prostoru, je potřeba vzít potaz funkční vzdálenost, možnost falešných poplachů, správné umístění atd…

Zní to složitě, ale nemusíte se bát, tohle my máme v malíku! Jsme profesionálové na řešení zabezpečení bytových i nebytových prostor.

Kontakt

REXON SECURITY plus s.r.o.

C 233271 Městský soud v Praze
Obchodní 2096/16, 251 01 Říčany
Provozovna: Polní 180/6, 460 01 Liberec
IČ: 035 65 475
DIČ: CZ 03565475

Bezpečnostní agentura poskytující nejkvalitnější fyzickou ostrahu závodů